Regeneracja basenów ogrodowych Hydoizolacja basenów Bielsko-Biała - Oferta nr 117656 - Oferteo.pl

Regeneracja basenów ogrodowych Hydoizolacja basenówCena do uzgodnienia

Idealne do regeneracji każdego betonu, wylewki, zaprawy oraz regeneracji zabytków!!!

Mineralny betony oraz zaprawy antykorozyjna DryNano. Nasz środek jest najnowszym rozwiązaniem inżynierii materiałowej, sięgającymi struktur nanotechnoligii, wspomagające w powiązaniu tradycyjnych materiałów budowlanych, nadając im nowe, ulepszone właściwości, które likwidują wszelkie niedoskonałości istniejących betonów i zapraw.

Dzięki swoim unikalnym właściwościom hydroizolacyjnym zaprawy mineralnej DryNano mają bardzo szerokie zastosowanie w nowobudowanych jak i już istniejących budynkach. Nasze produkty sprawdziły się na wielu płaszczyznach oraz funkcjach, zarówno w obiektach budownictwa powszechnego, jak też w warunkach ekstremalnych, jakimi są oczyszczalnie ścieków, lotniska, obiekty budowlane, tarasy, balkony, naprawa murków betonowych, ogrodzeń betoowych czy drogi i mosty. Sprawdzają się także znakomicie przy pracach naprawczych skorodowanych betonów bez względu na rodzaj środowiska, w jakim funkcjonują.

W rezultacie zachodzących reakcji chemicznych powstają trudno rozpuszczalne, nowe elementy, które wypełniają kapilary, pory i mikroszczeliny, wiążąc przy tym wolne wapnie i wodę. Zwykły beton zawiera około 70% makro i 30% mikroporów, a beton z dodatkiem DryNano zwiera 3% makro i 97% mikroporów, co powoduje, że jest bardziej odporny na działanie wody i innych agresywnych cieczy. Sztucznie pomniejszona średnica porów jest niewiele większa od średnicy cząsteczek wody i tworzy molekularne sito, które jest nieprzepuszczalne dla dużych cząsteczek, takich jak kwasy organiczne, alkaloidy i tłuszcze.

DryNano.eu
osuszanie.info.pl

Polska
DryNano.eu
 
 


Liczba wyświetleń strony: 223