Regeneracja basenów ogrodowych Hydoizolacja basenów Bielsko-Biała - Oferta nr 117656 - Oferteo.pl
  • »
  • »
  • Regeneracja basenów ogrodowych Hydoizolacja basenów
 

Regeneracja basenów ogrodowych Hydoizolacja basenówCena do uzgodnienia


Oferty usług / Usługi dla domu i ogrodu / Usługi ogrodnicze /
Usługi budowy basenów, fontann i oczek

Idealne do regeneracji każdego betonu, wylewki, zaprawy oraz regeneracji zabytków!!!

Mineralny betony oraz zaprawy antykorozyjna DryNano. Nasz środek jest najnowszym rozwiązaniem inżynierii materiałowej, sięgającymi struktur nanotechnoligii, wspomagające w powiązaniu tradycyjnych materiałów budowlanych, nadając im nowe, ulepszone właściwości, które likwidują wszelkie niedoskonałości istniejących betonów i zapraw.

Dzięki swoim unikalnym właściwościom hydroizolacyjnym zaprawy mineralnej DryNano mają bardzo szerokie zastosowanie w nowobudowanych jak i już istniejących budynkach. Nasze produkty sprawdziły się na wielu płaszczyznach oraz funkcjach, zarówno w obiektach budownictwa powszechnego, jak też w warunkach ekstremalnych, jakimi są oczyszczalnie ścieków, lotniska, obiekty budowlane, tarasy, balkony, naprawa murków betonowych, ogrodzeń betoowych czy drogi i mosty. Sprawdzają się także znakomicie przy pracach naprawczych skorodowanych betonów bez względu na rodzaj środowiska, w jakim funkcjonują.

W rezultacie zachodzących reakcji chemicznych powstają trudno rozpuszczalne, nowe elementy, które wypełniają kapilary, pory i mikroszczeliny, wiążąc przy tym wolne wapnie i wodę. Zwykły beton zawiera około 70% makro i 30% mikroporów, a beton z dodatkiem DryNano zwiera 3% makro i 97% mikroporów, co powoduje, że jest bardziej odporny na działanie wody i innych agresywnych cieczy. Sztucznie pomniejszona średnica porów jest niewiele większa od średnicy cząsteczek wody i tworzy molekularne sito, które jest nieprzepuszczalne dla dużych cząsteczek, takich jak kwasy organiczne, alkaloidy i tłuszcze.

DryNano.eu
osuszanie.info.pl

Polska
DryNano.eu
 
 


Liczba wyświetleń strony: 172